Види профілювання металевої обшивки і матеріали.

Профілювання дає збільшення жорсткості обкладок, а також несе функціюдекоративної зовнішньої обробки обєктів, побудованих з панелей.

vidu-metall

Матеріали

В якості наповнювача сендвічпанелей «ТермоБуд» використувує пінополіуретан (ППУ), який складається з суміші поліолів і ізоціанатів з добавкою пентану, як вспінюючий засіб. Такі панелі позначаються PUR. Сендвічпанелі з наповнювачем з піни PIR (пінополіізоціанурат) відрізняються більш високою вогнестійкістю і є сумішшю полиолів і ізоціанатів з антипіреном. Пінополіуретан відрізняє унікальне поєднання міцності і легкості, має пористу структуру. Сендвічпанелі з ППУ забезпечують високий рівень тепло та гідроізоляції. Їх відносять до категорії самозатухаючих матеріалів. Щодо довговічності експлуатації сендвічпанелей «ТермоБуд», то вона не залежить від рівня вологості навколишнього середовища. Також, не реагує на вплив цвілі та будьяких інших несприятливих факторів.

Для виготовлення наповнювача сендвічпанелей «ТермоБуд» головними постачальниками компонентів PIR (пінополіізоціанурат) і PUR (пінополіуретан) є концерни Німеччини, Голландії, та Швейцарії.

Високу якість продукту забезпечує використання якісної сировини. Для виготовлення сендвічпанелей «ТермоБуд» використовують сировину, що має відповідні сертифікати високотехнологічних виробничих методів. Усі використані матеріали проходить ретельні перевірки відповідно до вимог національних та європейських стандартів.

.