Правила транспортування та зберігання сендвіч-панелей. Монтаж.

Правила транспортування та зберігання сендвіч-панелей.

1. Залежно від товщини, при транспортуванні панелі складаються в пачки, запаковуються в поліетилен та обвязуються поліпропіленовою стрічкою.

2. Кожна панель маркується згідно з специфікації. До кожної пачки кріпиться пакувальний лист, в якому зазначається тип, кількість та маркування панелей, які в ньому знаходяться.

3. Для транспортування запакованих панелей застосовують всі види транспорту згідно правил перевезення вантажів, поширені на транспорт цього виду. Цілісність вантажу гарантується за умови правильного закріплення пачок на транспортному засобі і способу завантажувальнорозвантажувальних робіт.

4. Опускати пачки потрібно в суворо горизонтальному положенні.

5. Категорично забороняється ставити більше 3-х пачок у висоту.

6. Завантаження та розвантаження грузу виконується за допомогою автонавантажувача, що передбачає конструкція пачки.

7. Для завантажувальнорозвантажувальних робіт краном потрібно використовувати спеціальну траверсу.

8. Забороняється зберігати запаковані в пачки панелі під відкритим небом.

9. Не рекомендується зберігати пачки понад три місяці.

10. Пачки потрібно захищати від прямого сонячного світла, від вологи та бруду.

Загальні рекомендації з монтажу панелей

Компанія «ТермоБуд» доставляє панелі на будівельний майданчик, запаковані в пачки і марковані згідно проекту замовника. Розташовувати пачки на складському майданчику необхідно таким чином, щоб забезпечувався доступ до тих панелей, які монтуються першочергово. Порізка панелей за розмірами здійснюється перед встановленням панелі на каркас.

1. Перед початком монтажу варто перевірити конструкцію на точність виконання згідно проекту (прямолінійність цоколя і рівність його поверхні). На поверхні цоколя робиться розмітка розташування панелей.

2. Перед монтажем панелей необхідно очистити поверхню панелі і зєднувальні замки від можливих забруднень, що перешкоджають монтажеві.

3. Захисна плівка видаляється з внутрішніх поверхонь перед монтажем (плівка з внутрішньої сторони наноситься за бажанням замовника), а із зовнішніходразу після монтажу. В місцях кріплення фасонних та зєднувальних елементів плівка видаляється безпосередньо перед монтажем.

4. Для порізки панелей рекомендується використовувати пилки з дрібнозубчастим полотном, а для робіт по металуручні ножиці. Щоб уникнути пошкоджень антикорозійного покриття при обробці та порізці панелей забороняється використання абразивних різальних інструментів. Порізка панелей здійснюється на стійках, застелених мяким матеріалом (для уникнення пошкоджень покриття).

5. Монтаж панелей рекомендується починати з кутів крайньої нижньої панелі. Насамперед монтують стикові панелі, а тоді покрівельні.

6. При здійсненні монтажних робіт не допускається залишати зазори в замках зєднань. Герметизація стиків за звичайних кліматичних умов необовязкова. Стик між сусідніми панелями заповнюється або мінеральною ватою, або монтажною піною.

7. Монтаж панелей здійснюється за допомогою підйомного механізму зі спеціальними захватами. Кількість захватів визначається з урахуванням товщини та довжини панелей. Панель встановлюється на направляючі каркасу так, щоб власною масою притискала ізоляцію. Встановлену панель притискають до колон за допомогою спеціальних струбцин, при цьому необхідно слідкувати, щоб вони не пошкодили панель. Встановлення перевіряють за допомогою рівня.

8. Після фіксації струбцинами панелі кріпляться до конструкції.

9. Кількість та тип елементів кріплення визначається залежно від товщини і довжини панелей, від виду несучої конструкції.

10. При швидкості вітру понад 9 м/с, а також під час атмосферних опадів чи туману монтажні роботи проводити не рекомендується.

11. Здійснювати монтаж необхідно згідно інструкції з монтажу компанії «ТермоБуд».