Властивості сендвіч-панелей.

Теплоізоляційні властивості сендвіч-панелей

Сьогодні будівельні стандарти вимагають більш низьких величин коефіцієнта теплопровідності зовнішнього покриття. Для вибору теплоізоляційних матеріалів сендвічпанелей головну роль грає сталість їх герметичних та теплових характеристик.

Сендвічпанелі «ТермоБуд» можливо застосовувати для будівництва практично всіх видів будівель. Тому що вони мають низьку теплопровідність (0,019-0,03 Вт/(м* K)), малу паропроникність, закриту комірчасту структуру утеплювача, а також високі гідроізоляційні характеристики пінополіуретанового наповнювача.

Кількість і розмір повітряних пор всередині наповнювача, відіграють основну теплоізолюючу роль. Також при виготовленні панелей дотримуються головного правила, а саме, заповнення наповнювачем повинно бути цілісним і без пропусків. Конвекція (переміщення) повітря між порами практично дорівнює нулю (до 99% закритих пор). Саме це впливає на низький коефіцієнт теплопровідності. Завдяки теплоізоляційним властивостям сендвічпанелей «ТермоБуд», вони є самими енергоефективними у порівнянні з іншими будівельними матеріалами (див.табл. «Енергоефективності»).Так як товщина сендвічпанелей «ТермоБуд» може бути різною, кожен самостійно зможе підібрати найбільш вигідний варіант по співвідношенню ціна / енергоефективність.

Таблиця теплоізоляційних властивостей стінових та дахових сендвіч-панелей

nadsadads

Таблиця енергоефективності

У таблиці наведені порівняльні характеристики сендвічпанелей з наповнювачем пінополіуретану (PUR) і пінополіізоціанурат (PIR) з іншими матеріалами.
asdqs222

Завдяки своїм високим теплоізоляційним властивостям, сендвічпанелі компанії «ТермоБуд», широко використовуються в холодильній галузі. Сендвічпанелі з наповнювачем пінополіуретан (PUR) і пінополіізаціанурат (PIR) мають високий термічний опір, саме тому вони ідеально підходять для обшивання стель і стін холодильних камер. Мають високе зчеплення з металами, полімерами, штукатуркою та рубероїдом. Сендвічпанелі «ТермоБуд» з наповнювачами PIR/PUR –більш вигідна альтернатива мініраловатним, базальтовим сендвічпанелям. Тому вони широко застосовуються як огороджувальні ненесучі перегородки і конструкції. На заміну широко поширених утеплювачів з базальтових та інших скловолокнистих речовин приходять сендвічпанелі PIR/PUR , які призначені для огороджувальних конструкцій при будівництві споруд і будівель різного призначення.

PIR/PURце найкраща альтернатива мінераловатним сендвічпанелям!

Основні переваги сендвічпанелей з наповнювачем пінополіуретан (PUR) і пінополіізоціанурат (PIR) над сендвічпанелями з базальтовим наповнювачем наведені у таблиці.

Таблиця порівняльних характеристик сендвіч-панелейз пінополіуретану та з наповнювачем мінеральна вата

sdasd222

Шумоізоляція

Надійна звукоізоляція сендвічпанелей «ТермоБуд» забезпечується завдяки використання в них наповнювача. Для звукоізоляції стін від зовнішнього шуму вирішальне значення має пориста структура.

Завдяки звукопоглинальним властивостям матеріалу знижується час резонансу і, тим самим, знижується звуковий шум у приміщенні та ризик виникнення вертикальних хвиль між поверхнями стіни.

pic_catalog21a

Жорсткість і несуча здатність сендвіч-панелей

За допомогою механічних випробувань та різних експериментальних досліджень, які визначаються теоретичнорозрахунковими методами, перевіряють несучі здібності сендвічпанелей «ТермоБуд». На якість та високі показники сприяє те, що внутрішній і зовнішній шар з металу сприймає зусилля стиснення і розтягування, а середній шар (наповнювач) сприймає зусилля зсуву.Також, важливе значення займає сила зчеплення обкладок (металу) з сердечником з двох сторін панелі, змушуючи панель працювати як єдине ціле. Це дає можливість використовувати панелі «ТермоБуд» для покрівлі, перегородок, підвісних стель, а також для огородження стін.

Таблиця навантажень стінових сендвіч-панелей «Термо-Буд»

Допустимі значення рівномірно розподіленого навантаження [ кг/м2 ] залежно від відстані між опорами .

pic_2313123123

Таблиця навантажень дахових сендвіч-панелей «Термо-Буд»

Допустимі значення рівномірно розподіленого навантаження [ кг/м2 ] залежно від відстані між опорами .

pic-312dds