Дахові сендвіч—панелі – багатошарові композитні вентильовані покриття. Застосовуються для дахів різноманітних будівель і споруд. Трапецієвидні гофрина зовнішньому листі, які заповнені утеплювачем, надають додаткову жорсткість панелям. Компанія «Термо—Буд» виготовляє дахові панелі з пінополіуретану 2-х типів: з 3-ма та 5-ма ребрами жорсткості.
Стінові сендвіч—панелі –це тришарові конструкції, які виготовлені з двох металевих листів і теплоізолюючого наповнювача –пінополіуретану. Стінові сендвіч—панелі «Tермо—Буд» існують 3-х видів: зі звичайним замком «класичний», холодильні з замком «енергозберігаючий» та сендвіч—панелі з замком «Secret Fix».
Сендвіч—панелі з «енергозберігаючим» замком широко використовуютьcя для будівництва холодильних та морозильних камер. Застосування високоякісних сендвіч—панелей холодильного типу дає можливість досягти високого рівня термоізоляції, гідроізоляції та герметичності.
Стінові сендвіч—панелі з прихованим кріпленням відрізняються від звичайних сендвіч—панелей прихованим замком «SECRETFIX», який забезпечує покращення естетики будівлі за рахунок відсутності видимості зовнішніх кріплень.
Металеве покриття
Для виготовлення сендвіч—панелей використовується тільки високоякісна сировина: холоднокатана гарячеоцинкована тонколистова сталь від таких провідних виробників, як Corus, Myriad, Arcelor Mittal.
При цьому сталь (завтовшки 0,4-0,5 мм) пропонується з різноманітним полімерним покриттям.
Листова сталь з полімерним покриттям у сендвіч-панелях складається з шести шарів:
Гамма кольорів покриття відповідає картам кольорів RAL. Обираючи колір тієї чи іншої сендвіч—панелі, слід враховувати, що чим темніша обшивка, тим вища температура її нагрівання та більша деформація, навантаження і напруження. Від цього залежить максимально можлива довжина сендвіч—панелі.
Види та характеристики полімерних покриттів:
• Поліестер (PE)
Це одне з найпоширеніших покриттів для оцинкованого листа, оскільки підходитьдля всіх кліматичних поясів завдяки стійкості до механічних та атмосферних впливів. Покриття підходить як для внутрішніх, так і для зовнішніх огороджувальних конструкцій за умови, якщо приміщення не знаходиться у зоні підвищеного забруднення навколишнього середовища.
Товщина покриття становить 25—30 мкм.
• Пурал (Pural, аналог Armacor)
Це покриття також підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт, оскільки матеріал характеризується високою хімічною стійкістю та температурною витривалістю. Завдяки антикорозійним властивостям покриття залишається пластичним навіть за низьких температур.
Товщина покриття становить 50 мкм.
• Полівінілдифторид (PVF2/PVDF)
Цей полімер витримує надвичайно великі температурні перепади (від -60°С до +120°С), не втрачаючи при цьому своїх властивостей. Полівінілдифторид є най—більш стійким до екстремальних примх погоди та навколишнього середовища. Це покриття також характеризується підвищеними антикорозійними властивостями та високою стійкістю до механічних впливів.
Товщина цього покриття становить 25—27 мкм.
• Пластизоль (VPS200 або HPS200)
Це покриття є більш стійким до механічних та корозійних пошкоджень, ніж інші. Рекомендується використовувати за умов знаходження будівлі у середовищі з підвищеним рівнем забруднення. Покриття вирізняєтья особливою декоративністю.
Товщина цього покриття становить 175—200 мкм.
Для внутрішніх робіт у так званих ”чистих” приміщеннях (медичні заклади, будівлі для електронної, космічної, атомної та харчової промисловості) рекомендується використовувати спеціальне антистатичне покриття, що відповідає нормативам ДСТ, і може підлягати твердій санітарній обробці.