Структура сендвіч-панелей «Термо-Буд»

Дахові сендвічпанелібагатошарові композитні вентильовані покриття. Застосовуються для дахів різноманітних будівель і споруд. Трапецієвидні гофрина зовнішньому листі, які заповнені утеплювачем, надають додаткову жорсткість панелям. Компанія «ТермоБуд» виготовляє дахові панелі з пінополіуретану 2-х типів: з 3-ма та 5-ма ребрами жорсткості.

Стінові сендвічпанеліце тришарові конструкції, які виготовлені з двох металевих листів і теплоізолюючого наповнювачапінополіуретану. Стінові сендвічпанелі «TермоБуд» існують 3-х видів: зі звичайним замком «класичний», холодильні з замком «енергозберігаючий» та сендвічпанелі з замком «Secret Fix».

Сендвічпанелі з «енергозберігаючим» замком широко використовуютьcя для будівництва холодильних та морозильних камер. Застосування високоякісних сендвічпанелей холодильного типу дає можливість досягти високого рівня термоізоляції, гідроізоляції та герметичності.

Стінові сендвічпанелі з прихованим кріпленням відрізняються від звичайних сендвічпанелей прихованим замком «SECRETFIX», який забезпечує покращення естетики будівлі за рахунок відсутності видимості зовнішніх кріплень.

Металеве покриття

Для виготовлення сендвічпанелей використовується тільки високоякісна сировина: холоднокатана гарячеоцинкована тонколистова сталь від таких провідних виробників, як Corus, Myriad, Arcelor Mittal.

При цьому сталь (завтовшки 0,4-0,5 мм) пропонується з різноманітним полімерним покриттям.

Листова сталь з полімерним покриттям у сендвіч-панелях складається з шести шарів:

Гамма кольорів покриття відповідає картам кольорів RAL. Обираючи колір тієї чи іншої сендвічпанелі, слід враховувати, що чим темніша обшивка, тим вища температура її нагрівання та більша деформація, навантаження і напруження. Від цього залежить максимально можлива довжина сендвічпанелі.

polimer

Види та характеристики полімерних покриттів:

Поліестер (PE)

Це одне з найпоширеніших покриттів для оцинкованого листа, оскільки підходитьдля всіх кліматичних поясів завдяки стійкості до механічних та атмосферних впливів. Покриття підходить як для внутрішніх, так і для зовнішніх огороджувальних конструкцій за умови, якщо приміщення не знаходиться у зоні підвищеного забруднення навколишнього середовища.

Товщина покриття становить 2530 мкм.

Пурал (Pural, аналог Armacor)

Це покриття також підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт, оскільки матеріал характеризується високою хімічною стійкістю та температурною витривалістю. Завдяки антикорозійним властивостям покриття залишається пластичним навіть за низьких температур.

Товщина покриття становить 50 мкм.

Полівінілдифторид (PVF2/PVDF)

Цей полімер витримує надвичайно великі температурні перепади (від -60°С до +120°С), не втрачаючи при цьому своїх властивостей. Полівінілдифторид є найбільш стійким до екстремальних примх погоди та навколишнього середовища. Це покриття також характеризується підвищеними антикорозійними властивостями та високою стійкістю до механічних впливів.

Товщина цього покриття становить 25—27 мкм.

Пластизоль (VPS200 або HPS200)

Це покриття є більш стійким до механічних та корозійних пошкоджень, ніж інші. Рекомендується використовувати за умов знаходження будівлі у середовищі з підвищеним рівнем забруднення. Покриття вирізняєтья особливою декоративністю.

Товщина цього покриття становить 175—200 мкм.

pokrutiya1

Для внутрішніх робіт у так званихчистихприміщеннях (медичні заклади, будівлі для електронної, космічної, атомної та харчової промисловості) рекомендується використовувати спеціальне антистатичне покриття, що відповідає нормативам ДСТ, і може підлягати твердій санітарній обробці.